به وسیله Wink Hub می توانید کنترل خانه خود را در دست بگیرید

به وسیله Wink Hub می توانید کنترل خانه خود را در دست بگیرید, به نظر می رسد همه در تلاش هستند خانه شما را کنترل کنند. آنها قصد دارند به وسیله سیستم اتوماسیون خانگی خود، به شما در کنترل کردن خانه تان کمک کنند. اما منظور از اتوماسیون خانگی چیست؟ کارهایی مانند ک

به وسیله Wink Hub می توانید کنترل خانه خود را در دست بگیرید

به وسیله Wink Hub می توانید کنترل خانه خود را در دست بگیرید

به نظر می رسد همه در تلاش هستند خانه شما را کنترل کنند. آنها قصد دارند به وسیله سیستم اتوماسیون خانگی خود، به شما در کنترل کردن خانه تان کمک کنند.


اما منظور از اتوماسیون خانگی چیست؟ کارهایی مانند کنترل کردن نور چراغ ها با ریموت، کنترل دمای خانه، برنامه ریزی کردن قهوه ساز برای درست کردن قهوه در یک ساعت خاص، حتی کنترل دوربین های مدار بسته و امنیت خانه، همه به وسیله سخت افزار اتوماسیون خانگی انجام می شوند. مردم ایده خانه های هوشمند و اینکه بتوانند همه این کنترل ها را از طریق اینترنت انجام بدهند را بسیار دوست دارند. ولی گرد هم آوردن همه اینها در یک کنترل کار دشواری است.
در قفسه فروشگاه ها محصولات زیادی وجود دارند که این مشکل را بر طرف کنند ولی همه آنها با یک مجموعه خاص از لوازم کار می کنند. اما به تازگی Quirky از Wink Hub رونمایی کرد، یک هاب ارزان قیمت که با لیست بلندی از محصولات شرکت های مختلف کار میکند.

برای اینکه محصولات خانه های هوشمند جهت ارائه به بازار انبوه در دسترس تر و کمتر گیج کننده باشند، دو کمپانی Home Depot و Quirky با همکاری هم اقدام به ارائه وینک هاب کردند محصولی که مسیری برای دستگاه های متصل به صورت متمرکز فراهم میسازد. وینک هاب هم اکنون با برندهای محبوب هوشمند سازی خانه مثل Chamberlain (باز کننده درب گاراژ)، Honeywell (ترموستات)، Rheem (آبگرمکن) و GE (روشنایی و لوازم آشپرخانه) کار می کند.

پس از اتصال، تمام دستگاه ها از طریق اپلیکیشن وینک قابل کنترل می باشند. کاربران به وسیله این اپلیکیشن می توانند تایمر، هشدار، تنظیمات مجاورت و میانبرها را تنظیم کنند. این اپلیکیشن برای هر دو سیستم عامل اندروید و IOS در دسترس می باشد. وینک هاب به شبکه داخلی خانه متصل می شود، همچنین وایرلس نیز می باشد که این امکان را به شما می دهد که آن را هرجای خانه که می خواهید قرار دهید.

گزینه ایجاد میانبر یک کلیکی برای تنظیمات مختلف (مانند حالت خواب که همه پرده ها و چراغ ها را خاموش و درب را قفل می کند) بسیار مفید و کار آمد است و خانه شما واقعاً اتوماتیک می شود، فقط با لمس انگشت. از زمان صادر شدن فرمان تا شناسایی توسط اپلیکیشن و مشاهده عملکرد آن مثل تغییر نور لامپ یا بسته شدن درب گاراژ فقط یک ثانیه طول می کشد.

این ابتکار Wink شبیه به HomeKit اپل است که به تازگی رونمایی شده است. با این تفاوت که Home Depot و Wink یک پشتیبانی ۲۴ ساعته تدارک دیده اند که توسط اپراتور به عیب یابی مسائلی که ممکن است پیش بیاید می پردازد.

برای کسانی که تکنولوژی را دنبال می کنند، شاید وینک هاب هیجان انگیزترین چیزی که وجود دارد نباشد، اما برای مصرف کنندگان معمولی که خواهان خانه ای ای هوشمند هستند، وینک هاب یک راه حل ساده است که توسط شرکتی نام آشنا و قابل اعتماد ارائه شده است.

مطالب مرتبط با به وسیله Wink Hub می توانید کنترل خانه خود را در دست بگیرید